تبلیغات
معراج: Levitation ، If you do not know the real Islam and Shia Ask - مطالب شهریور 1393
 
معراج: Levitation ، If you do not know the real Islam and Shia Ask
Islam in Europe does not display correctly
درباره وبلاگ
مطالب اخیر

افسران - شرح در تصویر....

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - چادر....

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - چادری داریم تا چادری...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - تقوا یا تخصص

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - شرح در تصویر...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - قلب قشنگ قلبی هست که...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - غیرت و یک روح بزرگ کافیست

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - خداحافظ رفیق...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - از کیمیا بهتر

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - اغاز هفته دفاع مقدس

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - ما ایستاده ایم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - مرد یعنی این

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - تا زنده ایم رزمنده ایم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :گفت : مادر جان بیا ناهار بخوریم
پرسید : ناهار چی داریم مادر ؟
گفت : باقالا پلو با ماهی

با خنده رو به مادر کرد و گفت : ما امروز این ماهی ها را می خوریم
و یه روزی این ماهی ها ما را می خورند
...
چند سال بعد ... والفجر 8 ... درون اروند گم شد ...
...
و مادر تا آخر عمرش ماهی نخورد ...

السلام علیکم ایها الشهداء والصدیقین

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مرتب می گفت: من نمی دونم، باید هر طور شده کله پاچه پیداکنی! گفتم: آخه آقا شاهرخ تو این آبادان محاصره شده غذاهم درست پیدا نمی شه چه برسه به کله پاچه!؟

بالاخره با کمک یکی از آشپزها کله پاچه فراهم شد. گذاشتم داخل یک قابلمه، بعد هم بردم مقرّ شاهرخ ونیروهاش. فکر کردم قصد خوشگذرانی وخوردن کله پاچه دارند.اما شاهرخ رفت سراغ چهار اسیری که صبح همان روز گرفته بودند. آنها را آورد و روی زمین نشاند. یکی از بچه های عرب را هم برای ترجمه آورد. بعد شروع به صحبت کرد:

خبر دارید دیروز فرمانده یکی از گروهان های شما اسیر شد. اسرای عراقی با علامت سر تائید کردند. بعد ادامه داد: شما متجاوزید. شما به ایران حمله کردید. ما هر اسیری را بگیریم می کُشیم ومی خوریم!!

مترجم هم خیلی تعجب کرده بود. اما سریع ترجمه می کرد. هر چهار اسیر عراقی ترسیده بودند و گریه می کردند. من و چند نفر دیگر از دور نگاه می کردیم و می خندیدیم.

شاهرخ بلافاصله به سمت قابلمه کله پاچه رفت. بعد هم زبان کله را درآورد. جلوی اسرا آمد وگفت: فکر می کنید شوخی می کنم؟! این چیه!؟ جلوی صورت هر چهارنفرشان گرفت. ترس سربازان عراقی بیشتر شده بود. مرتب ناله می کردند. شاهرخ ادامه داد: این زبان فرمانده شماست!! زبان،می فهمید؛زبان!!

زبان خودش را هم بیرون آورد و نشانشان داد. بعد بدون مقدمه گفت: شما باید بخوریدش!من و بچه های دیگه مرده بودیم ازخنده ،برای همین رفتیم پشت سنگر.

شاهرخ می خواست به زور زبان را به خورد آنها بدهد. وقتی حسابی ترسیدند خودش آن را خورد! بعد رفته بود سراغ چشم کله وحسابی آنها را ترسانده بود.

ساعتی بعد درکمال تعجب هر چهار اسیر عراقی را آزاد کرد. البته یکی از آنهاکه افسر بعثی بود را بیشتر اذیت کرد.بعد هم بقیه کله پاچه را داغ کردند و با رفقا تا آخرش را خوردند.

آخر شب دیدم تنها درگوشه ای نشسته. رفتم وکنارش نشستم. بعد پرسیدم :

آقا شاهرخ یک سوال دارم؛ این کله پاچه، ترسوندن عراقی ها،آزاد کردنشون!؟ برای چی این کارها رو کردی؟!

شاهرخ خنده تلخی کرد. بعد از چند لحظه سکوت گفت: ببین یک ماه ونیم از جنگ گذشته، دشمن هم ازما نمی ترسه، می دونه ما قدرت نظامی نداریم. نیروی نفوذی دشمن هم خیلی زیاده. چند روز پیش اسرای عراقی را فرستادیم عقب، جالب این بود که نیروهای نفوذی دشمن اسرا رو ازما تحویل گرفتند. بعدهم اونها رو آزاد کردند. ما باید یه ترسی تو دل نیروهای دشمن می انداختیم. اونها نباید جرات حمله پیدا کنند. مطمئن باش قضیه کله پاچه خیلی سریع بین نیروهای دشمن پخش می شه!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

گفتند بچه است عملیات نرود . زیاد گریه کرد کوله پشتی دادند پر از باند و پنبه گفتند امدادگر باشد. عملیات شروع شد . مجروح پشت مجروح . سریکی دو ساعت همه وسایلش تمام شد . خواست برود جلو که یک مجروح دیگر آوردند . با کمربند دستش را بست . مجروح بعدی را آوردند

آستین لباسش را پاره کرد و پایش را بست........

مجروح آخر را کول کرد و برگرداند عقب ، توی راه همه یه جوری نگاه میکردند

وقتی رسید عقب دید از لباس هایش چیزی نمانده ، جز یک شرت و نصف زیر پوش ..

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یک قناسه چی ایرانی که به زبان عربی مسلط بود اشک عراقی ها رو در آورده بود. با سلاح دوربین­دار مخصوصش چند ده متری خط عراقیها کمین کرده بود و شده بود عذاب عراقیها ... چه می کرد.

بار اول بلند شد و فریاد زد: «ماجد کیه؟» یکی از عراقیها که اسمش ماجد بود سرش را از خاکریز آورد بالا و گفت: « منم!»

ترق!!
ماجد کله پا شد و قل خورد آمد پای خاکریز و قبض جناب عزراییل را امضاء کرد!!! دفعه بعد قناسه چی فریاد زد:«یاسر کجایی ؟» و یاسر هم به دست بوسی مالک دوزخ شتافت! ! ! ...

چند بار این کار را کرد تا اینکه به رگ غیرت یکی از عراقی­ها به نام جاسم برخورد. فکری کرد و بعد با خوشحالی بشکن زد و سلاح دوربین داری پیدا کرد و پرید رو خاکریز و فریاد زد: « حسین اسم کیه؟» و نشانه رفت. اما چند لحظه ای صبر کرد و خبری نشد. با دلخوری از خاکریز سر خورد پایین. یک هو یک صدایی از قناسه چی ایرانی بلند شد: « کی با حسین کار داشت؟ » جاسم با خوشحالی، هول و ولاکنان رفت بالای خاکریز و گفت:« من !!»

ترق!!

جاسم با یک خال هندی بین دو ابرو خودش را در آن دنیا دید !!!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شوخ طبعی های جبهه، شوخ طبعی، شوخ طبعی ها، تف کن، معده ات درد می گیره

مسئول تدارکات بود؛منتها از آن تدارکاتی هایی که همه ی گروهان می گفتند ما بچه هایمان هم با او خوب نمی شوند.خیلی اهل حساب و کتاب و درست و دقیق ؛ از اون زرنگ هایی که پشه را روی هوا نعل می کنند. خودش تعریف می کرد و می گفت:…

خودش تعریف می کرد و می گفت: " از همه جا بی خبر داشتم می رفتم گردان برای جلسه، که دیدم از آن پایین، توی رودخانه پشت چادر صدای ناله و ندبه می آید. حالا نگو بچه ها مرا دیده اند و عمدا صدایشان را بلند کرده اند که توجه مرا جلب کنند. خوب گوش کردم.چند نفربا تضرع تمام داشتند ظاهرا با خدای خودشان رازو نیاز می کردند:ظلمت … ن …. فسی ، ظلمت … ن …فسی. اما چرا این موقع روز !؟

پاورچین پاورچین رفتم نزدیک. آقا چشمت روز بد نبیند؛ چه دعایی ، چه شوری ، چه حالی.

تنقلات را ریخته بودند وسط ؛ می خوردند و می خندیدند و " ظلمت نفسی " می گفتند "

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سلمانی جبهه

برای اصلاح موی سرم به سلمانی گردان رفتم. بالا خره نوبتم شد.آقا! چشمت روز بد نبیند ،با هر حرکت ماشین بی اختیار از جا کنده می شدم، از بس کثیف و کند شده بود. هر بار که تکان می خوردم …

هر بار که تکان می خوردم به آیینه نگاه می کردم و سلام می دادم. برادر سلمانی وقتی متوجه حرکت من شد پرسید " چه کار می کنی اخوی؟! "گفتم : "هیچی ، چه کار می خواستی بکنم؟" باخودت حرف می زنی؟"گفتم:"نه ، با پدرم حرف می زنم".با تعجب پرسید:"با پدرت؟" توضیح دادم : "بله ، شما هربار که ماشین را داخل موهایم می کنی چنان آن ها را می کشی که که پدرم جلو چشمم می آید و من به احترام بزرگ تر بودن ایشان سلام می دهم!"

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آورده اند که بهلول بیشتر وقت ها در قبرستان می نشست و روزی که برای عبادت به قبرستان رفته بود وهارون به قصد شکار از آن محل عبور می نمود چون به بهلول رسید گفت : بهلول چه می کنی ؟

بهلول جواب داد : به دیدن اشخاصی آمده ام که نه غیبت مردم را می نمایند و نه از من توقعی دارند و نه من را اذیت و آزار می دهند . هارون گفت :

آیا می توانی از قیامت و صراط و سوال و جواب آن دنیا مرا آگاهی دهی ؟

بهلول جواب داد به خادمین خود بگو تا در همین محل آتش نمایند و تابه بر آن نهند تا سرخ و خوب داغ شود هارون امر نمود تا آتشی افروختند و تابه بر آن آتش گذاردند تا داغ شد . آنگاه بهلول گفت :

ای هارون من با پای برهنه بر این تابه می ایستم و خود را معرفی می نمایم و آنچه خورده ام و هرچه پوشیده ام ذکر می نمایم و سپس تو هم باید پای خو د را مانند من برهنه نمایی و خود را معرفی کنی و آنچه خورده ای و پوشیده ای ذکر نمایی . هارون قبول نمود .

آنگاه بهلول روی تابه داغ ایستاد و فوری گفت : بهلول و خرقه و نان جو و سرکه و فوری پایین آمد که ابداً پایش نسوخت و چون نوبت به هارون رسید به محض اینکه خواست خود را معرفی نماید نتوانست و پایش بسوخت و به پایین افتاد .سپس بهلول گفت :

ای هارون سوال و جواب قیامت نیز به همین صورت است . آنها که درویش بوده ند و از تجملات دنیایی بهره ندارند آسوده بگذرند و آنها که پایبند تجملات دنیا باشند به مشکلات گرفتار آیند .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

برای دیدن ادامه،به> ادامه مطلب <برویدادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوستی بدون عمل ...

بچه ام کوچولو بود، از من بیسکویت خواست.
گفتم: امروز می خرم.
وقتی به خانه برگشتم فراموش کرده بودم.
بچه دوید جلو و پرسید: بابا بیسکویت کو؟
گفتم: یادم رفت!!!
بچه تازه به زبان آمده بود،
گفت: بابا بَده، بابا بَده.
بچه را بغل کردم و گفتم: باباجان! دوستت دارم.
گفت: بیسکویت کو؟
دانستم که دوستی بدون عمل را بچه سه ساله هم قبول ندارد.
چگونه ما میگوئیم خدا و رسول و اهل بیت او را دوست داریم، ولی در عمل کوتاهی میکنیم؟!!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مردی در یک باغ درخت خرما را با شدت ‌تکان می‌داد و بر زمین می‌ریخت. صاحب باغ آمد و گفت ای مرد احمق! چرا این کار را می‌کنی؟ دزد گفت: چه اشکالی دارد؟ بنده خدا از باغ خدا خرمایی را بخورد و ببرد که خدا به او روزی کرده است. چرا بر سفره گسترده نعمتهای خداوند حسادت می‌کنی؟ صاحب باغ به غلامش گفت: آهای غلام! آن طناب را بیاور تا جواب این مردک را بدهم.

 

آنگاه دزد را گرفتند و محکم بر درخت بستند و با چوب بر ساق پا و پشت او می‌زد. دزد فریاد برآورد، از خدا شرم کن. چرا می‌زنی؟ مرا می‌کشی. صاحب باغ گفت : این بنده خدا با چوب خدا در باغ خدا بر پشت خدا می‌زند. من اراده‌ای ندارم کار، کار خداست. دزد که به جبر اعتقاد داشت گفت: من اعتقاد به جبر را ترک کردم تو راست می‌گویی ای مرد بزرگوار نزن. برجهان جبر حاکم نیست بلکه اختیار است اختیار است اختیار.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - بهترین چیز

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - چقدر از منش این شهدا دور شدیم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - پادکست رجال الغیب های امام زمان (استاد رائفی پور)

افسران - پادکست رجال الغیب های امام زمان (استاد رائفی پور)افسران - پادکست رجال الغیب های امام زمان (استاد رائفی پور)افسران - پادکست رجال الغیب های امام زمان (استاد رائفی پور)

نوع مطلب : مقام عظمی ولایت، داستان های حکمت آمیز، جملات حکمت آمیز، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یه پلاک ، که بیرون زده از دل خاک
روی اون ، اسمیه از یه جوون
یه پلاک ، از دل خاک
یه پوتین ، فقط مونده از یه جوون که خوابید روی مین
استخون ، یه کلاه با یه عکس وصیت نامه ی غرق خون
یه جوون ، که پدر شد و پر زد و دخترکش رو ندید
دختری ، که پدر رو ندید و آغوش پدر نچشید
یه پدر ، بیست و چند ساله و چند ماهه چشماشو دوخته به در
مادری ، منتظر واسه دیدن قامت و روی پسر
یه پلاک ، از دل خاک
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

محتویات سوسیس و کالباس ایرانی + تصاویر

به ادامه مطلب مراجعه نمایید


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : محتویات سوسیس و کالباس ایرانی + تصاویر،
لینک های مرتبط :
امام علی علیه السلام فرمودند:
خردمندترین مردم کسی است که به عواقب و فرجام کار بیشتر بنگرد.
غرر الحکم، ج 2، ص 484
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

شعار ما: تا زمانیکه خودارضایی ات ادامه دارد، مشکلاتت هم ادامه دارد...

برای دیدن ادامه،به> ادامه مطلب <بروید

اثرات زیانبار خود ارضایی از نظر متخصصین اروپایی و سایتهای معتبر پزشکی :

ندای یک بسیجی عاشق: بسیاری ادعای این رو دارند که خودارضایی را در ایران و مذهب اسلام بزرگش کرده اند و حرام ، در حالیکه در کشورهای اروپایی اون رو تایید می کنند !!! برای ما جای تعجب است در حالیکه این مطالب از سایت های اروپایی و آمریکایی و حتی یک مطلب از سایت یک پزشک فعال در تل آویو درج شد و همگی بر منفی بودن خودارضایی و ترک آن تاکید دارند باز هم عده ای کورکورانه در پی انکار آن هستند . انکار شخصیت انسانی و ارزشمندی که باید داشته باشند ولی از آن دوری می کنند . انکار این مطلب که خودارضایی یعنی آغاز نابودی دوران طلایی نوجوانی و جوانی .

اگر کمی با تفکر و خرد بیندیشیم می پذیریم که نباید با خود دشمنی کرد . مطالب ثبت شده در این پست بدلیل موضع گیری برخی کاربران، تهیه و تنظیم و ترجمه و ثبت شد . امیدوارم سایر همکاران فعالیت مشابه رو انجام بدهند و با تحقیقات در سایتهای پزشکی معتبر جهان در خصوص علوم پزشکی بر این مطلب تاکید کنند که خودارضایی یک مسئله و بیماری است که باید ترک شود .

بدون هیچ شک و تردید بیان می کنیم که :

هر پزشک و کارشناس یا متخصصی که خودارضایی را بدون ضرر و یا مفید می داند و یا انجام محدود انرا تایید می کند ، به سواد و علم او شک کنید چه ایرانی باشد چه غیر ایرانی .

 مدیریت بهداشت و درمان دانشگاه میشیگان :

خودارضایی در سنین نوجوانی تمایل به همجنسگرایی را بالا می برد - فعالیتهای روزمره و مفید در کودک را مختل می کند - سبب بروز دردهای مقاربتی در آینده می شود و در توان حفظ نعوظ با مشکل مواجه می شود - سبب بروز خارش های موضعی و حتی بروز تروما می شود.
بخش مشاوره سایت یاهو :

مادری در خصوص خودارضایی دختر 16 ساله خود که رفتارش با انجام خودارضایی تغییر کرده بود کمک و راهنمایی خواسته بود . در شرح مشکل دخترش بیان کرده بود که دخترش را زیر نظر داشته و متوجه شده در طی یک روز سه نوبت خودارضایی داشته است . رفتارش بسیار تند و بد شده و از زمانیکه متوجه خودارضایی او شده است، او را دختری افسرده و گوشه گیر می بیند که دوست دارد تنها باشد . حتی یک نوبت پس از خودارضایی شاهد گریه و افسردگی شدید او بوده است.

مشاور در پاسخ خودارضایی برای دختر ایشان را منع کرده و بیان کرده باید برای بهبودی شرایط روحی او تغییر مکان زندگی بدهند . به بیان بخش مشاوره یاهو خود ارضایی در سنین نوجوانی سبب بروز پرخاشگری و نا ملایمات روحی می شود . والدین باید فرزندان را از کودکی با شیوه صحیح مسائل جنسی آشنا کنند.
موسسه اسلامی توسعه عدالت - جامعه مسلمانان کانادا :

در این سایت خودارضایی را تجاوز به خویشتن معرفی کرده است . رفتار غیر انسانی که روح و جسم را نابود می کند . هر گونه سوء استفاده از اعضاء جنسی مگر در زندگی مشترک به معنای جنایت به خود و تجاوز به خود است . تجاوز جنسی فقط برخورد جنسی منفی با دیگری نیست بلکه خودارضایی نیز تجاوزی است که عوارضش از تجاوز به دیگران گسترده تر است.
اشاره شده است که : پیامبر (ص) به شدت استمناء را نهی کرده اند.
پایگاه مشاوره کنترل جنسی :

این سایت خودارضایی را یک اعتیاد حاد معرفی کرده و بیان داشته باید افرادی که به خود ارضایی روی آورده اند را به مراکز مشاوره و درمان معرفی کرد . باید خود ارضایی را متوقف کنند و از تحریک خود به روش لمس عضو جنسی چه در زن و چه مرد پرهیز شود چرا که همچون اعتیاد به مواد مخدر می تواند سبب تخریب جوانان شود.
وابسته به کمپانی نیویورک تایمز :

در این سایت که به مشاوره قبل و بعد از ازدواج می پردازد در سوالی که مطرح شده آیا خود ارضایی به ازدواج من در آینده صدمه می زند یا نه ، پاسخ داده شده که : خودارضایی یک مشکل بزرگ برای زوجین می باشد . خودارضایی شما در قبل از ازدواج تمایلات جنسی شما را به همسرتان کاهش داده و سبب کاهش روابط جنسی و نهایتا عاطفی بین شما خواهد شد . استمناء سبب کاهش اعتماد به نفس در شما و صربه های روحی می شود . وقتی می توان رابطه مناسب جنسی با همسر داشت نباید آنرا با خود ارضایی در پیش از ازدواج آسیب رساند .پایگاه دکتر یوآو  بن - دوو :

وقتی در این پایگاه مطالب مربوط به خودارضایی را مطالعه می کردیم به این حقیقت دست یافتیم که خودارضایی در تمامی کشورها به عنوان یک ایراد بزرگ و مشکل سنین نوجوانی و جوانی شناخته می شود و جالب توجه است که از استمناء با عنوان قاتل جوانان یاد شده است.

در این پایگاه ثبت شده است که :

در قرن نوزدهم میلادی دانشمندان و بزرگان علم پزشکی به این باور قوی رسیدند که خود ارضایی قویا برای انسان کشنده است . چرا که این بیماری و این رفتار مریض گونه، جسم و ذهن انسان را هدف گرفته و تخریب می کند . کارشناسان ، پزشکان ، بهداشتکاران ، مربیان و همه و همه باید از استمناء ترس داشته و معایب آنرا به جامعه منتقل کنند . نگرانی از خود ارضایی هیچ ارتباطی به دین و مذهب ندارد بلکه جنبه علمی و استدلالی دارد .

دانشمندان قویا اعلام کردند که تجربه یک بار خودارضایی می تواند اثرات منفی خود را در جوان بگذارد و او را گرفتار ناهنجاریهای رفتاری کند. عواقب خودارضایی در میان دختران و پسران اروپایی را باید از عواقب طاعون و جنگ جدی تر دانست و آنرا نهی کرد و ممنوع دانست . باید از مقاطع کودکی در خانه و اجتماع و مدرسه قوانین رفتاری خاص در نظر گرفت تا کودک درست جنسیت را بشناسد و در دام خود ارضایی در آینده گرفتار نشود . والدین باید کنترل شبانه بر فرزندان خود داشته باشند و رفتار غلط جنسی را به درستی در آنها اصلاح کنند . در سالهای گذشته و دور والدین به دلیل ترس شدید از خودارضایی دختران بر روی انها اعمال جراحی برای برداشتن کلیتوریس - چوچوله - انجام می دادند که البته این عمل را نهی می کنیم و باید تربیت درست را مورد توجه قرار داد .

درباره ترس از خود ارضایی می توان به قرن هجدم اشاره کرد . برای اولین بار در سال 1715 بروشوری با عنوان نگرانی گناه شنیع خودآلودگی به چندین زبان اروپایی نوشته و منتشر شد . در این مقاله عواقب و مشکلات شدید خود ارضایی در هر دو جنس دختر و پسر مورد بررسی قرار گرفته بود .

پزشک سوئیسی ، ساموئل - اوت تیسوت ، در طول دهه 1750 و 1760 نظریه ای هدفمند را در خصوص ترس از استمناء و پیشگیری از آن ارائه داد . وی خود ارضایی را مهلک دانست و بیان کرد باید ترس از خودارضایی را مطرح و گسترش داد . باید نوجوان و جوان از معایب این عمل آگاه شود و از آن دوری کند . باید با برنامه ریزی هدفمند و آموزش والدین و مراکز آموزشی در خصوص پیشگیری اقدام کرد .

در نیمه اول قرن بیستم توجه برخی دانشمندان و محققین به خودارضایی معطوف شد و به عوارض و معایب این رفتار وحشتناک و غیر عقلانی اشاره کردند . گرچه عده ای به دشمنی و مخالفت با این مسائل پرداختند ولی بر اکثریت مردم و کارشناسان این باور حاکم بود که باید از استمناء ترسید و در مقابلش ایستاد .

مقالات ارزشمندی در سال 1844 در لندن در گروه جزوات ضد استمناء به چاپ رسید . مقالاتی با عناوین زیر :

 • او جوان است امیدوارم مادرش او را آگاه سازد
 • پیری زودرس یک نتیجه قطعی
 • آتش را در چشمانش می بینم
 • پاهایش رنجور و ناتوان است
 • مرگ زود هنگام
  و غیرهلازم هست چند نکته رو بگم :


- تمام عوارض روحی و جسمی خود ارضایی بعد از رهایی کامل و با کمی صبر به لطف خدا از بین خواهد رفت . البته بدیهی هست که اگر الان این کار رو ترک کنید بهتر از یک ساعت دیگست. موقع ترک اصلا کاری نداشته باشید که چه مدت و چند بار این کار رو انجام دادید . موقع ترک کاملا بیخیال باشید . گذشته گذشته و مهم حال و آینده هست . آینده ای که در خواب هم نمیبینید با ترک شما و دوری از موارد تحریک کننده شکل خواهد گرفت . باید خودتون تجربه کنید تا منظورم رو درست متوجه بشید . مثل سابق و حتی شاید بهتر از سابق خواهید شد .

- ترک درست خود ارضایی با فاصله گرفتن از موارد تحریک کننده انجام پذیر هست . با رعایت این نکته هست که به لطف خدا کاملا خوب و مثل سابق و حتی شاید بهتر خواهید شد .
- اضطراب و احساس گناه فزاینده صد در صد اشتباه هست . به هیچ وجه به این احساسات اضافه و بیخود فکر نکنید . مطمئن باشید اینها وسوسه شیطان هست که میخواد به هر طریقی شما رو به این کار وادار کنه و دوباره برگردونه . این احساسات رو در همون نطفه خفه کنید .
- بهترین روزهای عمرتون، دوران پاکی و رهایی کامل از خود ارضایی هست . نه تنها مثل سابق خواهید شد بلکه شاید بهتر از سابق . شمشیری که اون روز در دستان شماست برنده تر از هر شمشیر دیگریست . این هم به دلیل این هست که خدا به خاطر اینکه جلوی نفستون ایستادید و کار مورد غضبش رو رها کردید بهتون میده. خدا به خاطر ترک خود ارضایی عنایت ویژه ای به تو خواهد داشت .  خودت اون روزهای خوب و جذاب و دوست داشتنی رو تجربه کن .

توکل کن به خدا و همین الان تصمیم بگیر که دیگه سمتش نری . از چیزهایی که باعث تحریکت هم میشن دوری کن . خودت خودت رو خواهی دید در حالی که رها شدی از این کار پر ضرر . معجزه نماز رو هم فراموش نکن . از اهل بیت هم کمک بخواه . این دو مورد آخر خیلی بهت کمک میکنند در ترک این کار . هزار بار هم اگر خدای نکرده توبت رو شکستی باز نا امید نباش و تصمیم بگیر از ته دل، که دائم و واقعا ترکش بکنی . خدا باید ببخشه که میبخشه . خودش گفته میبخشه و خدا هم زیر عهدش نمیزنه . دست بزرگ خدا آماده گرفتن دستهای کوچک ماست . کافی هست که دستت رو دراز کنی و ببینی که خدا چطور دستت رو میگیره . موفق باشی .
نوع مطلب : عوارض خود ارضایی، 
برچسب ها : خودارضایی از نظر متخصصین اروپایی و سایتهای معتبر پزشکی، خودارضایی، متخصصین اروپایی، سایتهای معتبر، پزشکی،
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 7 )    1   2   3   4   5   6   7   
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :